תפריט ראשי
 

סיפורי הצלחה

 

 

בחירת לקוח-11

 

"תודה שהעזת ודחפת וצעקת וגם חייכת וליטפת, הרגעת ותמכת, תודה שהיית שם עבורי לאורך הדרך, לא איבדת תקווה ולו לרגע. תודה על התובנה והתבונה, כ"כ אוהבת, שני" (שם בדוי)

 
בחירת לקוח-11

 

"עלינה, תמיד הרגשתי זקנה, פיסית ומנטלית ,כאילו עבר זמני ושאיפותיי, הבלתי הגיוניות להחריד, לא יתקיימו מעולם. תודה שהחזרת עבורי את מחוגי השעון אחורה, תודה על הזמן היקר מפז, הזמן השקט, האיכות. תודה שהחזרת את שפיותיי. אוהבת ומעריכה טלי"

 
בחירת לקוח-11

 

"לעלינה המקסימה ברצוני להודות לך מקרב לב על התקופה בה היית איתי, באחת החזיתות היותר קשות של הירידה במשקל . טוב הלב שלך, האמונה, המקצועיות, והתמיכה עזרו לי רבות ואני מודה ומעריכה אותך על כך . עפ"י ההסכם בינינו אחשוב על מה שלימדת אותי גם במהלך הטיול ואשתדל להביא מתנה מגניבה! אוהבת גלי"

 
בחירת לקוח-11

 

"לעלינה, הפגישה הראשונה שלי איתך הייתה כשעוד הייתי בצבא. אני זוכרת שהדבר הראשון שאמרת לי זה שבתור התחלה אני צריכה לאכול מה שאני רוצה זה הפחיד אותי ורציתי לברוח. אבל כנראה שהייתי צריכה לעבור את הצבא כדי להיות מוכנה לקראתך. היית לי הרבה יותר מתזונאית תומכת, מקשיבה, מחבקת, ואף נוזפת כשצריך. גרמת לי להסתכל על הדברים בצורה שונה, להפסיק לשפוט את עצמי על כל צעד, להאמין בדרך שלי! המפגשים יחסרו לי. תודה לך שגרמת לי להקשיב לגוף שלי, להבין שלרוב הוא חכם מאיתנו, "מסמן", ושעלי להפסיק להתעמר בו. אוהבת אותך תמיד" מירב

 

 

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות!

 

 

 

 

 

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים